BezpečnostVíme, co pro vás vaše zboží znamená, bezpečí vašich zásilek je pro nás proto na prvním místě.

Žádná omezeníChcete přepravit nadměrný náklad do Kanady nebo jen malou obálku po České republice? Profisped CZ si poradí se vším.

Přeprava na míruMáte speciální požadavky? Řešení dopravy za nestandartních podmínek je pro nás výzva, řešení je otázkou cti.

Co byste o nás chtěli vědět?

Informujte se!

Je přeprava společností Profisped CZ bezpečná?

Při řešení zakázky pro klienta je otázka bezpečnosti na prvním místě. Díky širokým možnostem našeho vozového parku máme možnost vybrat pro vás ten nejvhodnější automobil. Máme k dispozici řádně školené odborníky, kteří si s přepravou hravě poradí.

Jsou přepravované zásilky pojištěny?

Zásilky přepravované společností Profisped CZ jsou pojištěny dle CMR (Pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce) do výše dvou milionů korun. Dále je naše společnost pojištěna tzv. zasilatelským pojištěním – limit plnění pro věcnou škodu činí opět dva miliony korun, přičemž pojištění kryje i škody na zásilce (0,5 milionu korun). Žádný strach, vše je součástí základní ceny přepravy, nemusíte připlácet ani korunu navíc! Samozřejmě si můžete nechat každou zásilku navíc připojistit. Zásilka bude vydána zásadně pouze osobě, kterou uvedete. V žádném případě se nedostane do nepovolaných rukou.
Potřebujete přepravit nebezpečný náklad?

Máte-li specifické požadavky na přepravu, bez obav se na nás obraťte. Poradíme si s léky či mraženými potravinami stejně dobře jako s chemickými látkami. Disponujeme vozy s tzv. dvouteplotním režimem, které kromě chlazení či mrazení zvládají i regulované vytápění. Vozidla určená pro transport nebezpečného nákladu jsou řádně vybavená i označená a jejich řidiči prošli nezbytným školením. Vlastní přepravu pochopitelně uskutečňujeme v souladu s Evropskou dohodou o mezinárodní přepravě nebezpečných věcí (ADR).

Informace jsou důležité

Víme, jak je pro vás důležité zboží, které nám svěřujete. Snažíme se pro své klienty stále zlepšovat naše služby, proto je pro nás zpětná vazba velmi důležitá. Rádi vám poskytneme veškeré informace o průběhu přepravy zásilky. Automaticky vás budeme informovat o doručení a předání zásilky adresátovi. Pokud se chcete dozvědět podrobnosti o stavu přepravy, ozvěte se. Naše vozidla jsou vybavena mobilními telefony a na požádání vám rádi sdělíme tel. číslo řidiče. Ptejte se kdykoliv na cokoliv, co vás zajímá.

Vozový parkPick-up
Dodávka
Solo o užitné hmotnosti 3500 kg
Solo o užitné hmotnosti 6000 kg
Návěs 13,6 m
Auto s hydraulickým čelem

Kde nás najdeteSídlo:
Profisped CZ s.r.o.,
Tuřanka 107, 627 00, Brno
Provozovna:
Profisped CZ s.r.o.,
Bořetice 429, 691 08, Bořetice

KontaktTel: +420 519 324 958
Tel: +420 519 324 959
Fax: +420 519 324 957
Mobil: +420 731 171 674
Mobil: +420 739 081 223
Email: info@profisped.cz