PečlivostSpedice musí fungovat jako dobře namazaný stroj. Jsme profesionálové, můžete se tedy spolehnout na naši preciznost.

ZkušenostiV oboru spedice nejsme žádní nováčci. Počítejte u nás s bezproblémovým řešením každé situace.

ProfesionalitaJsme tým odborníků, takže od nás můžete očekávat profesionální přístup a prvotřídní výsledky.

Co nabízíme svým klientům?

Samé výhody!

Na prvním místě je pro Profisped CZ vždy zákazník! Proto se snažíme maximálně vyjít každému klientovi vstříc. Zařídíme to tak, abychom vyhověli všem vašim požadavkům. Dle vašeho zadání vám přistavíme správný počet takových vozidel, která budou vyhovovat danému záměru. Zaručujeme rychlost a diskrétnost.

Chcete dovézt zboží do Barcelony a nechcete platit cestu zpět? Vyberte si Profisped CZ a ušetříte. U nás totiž platíte pouze to, co si objednáte! Profisped CZ se na rozdíl od konkurence nezaměřuje pouze na konkrétní země. Proto dovezeme vaše zboží do cíle, ale zpět povezeme zboží někoho jiného. Díky tomu platíte vždy jen objednanou cestu.

Profisped CZ vám vyjde za všech okolností vstříc. Záleží vám na výdajích za přepravu? Je pro vás prioritou rychlost? Potřebujete přepravit něco speciálního? Obraťte se na Profisped CZ. Každou zakázku řešíme s klientem individuálně, takže ať máte jakékoli požadavky, neváhejte nám je sdělit, uvidíte, že budete spokojeni. U nás získáte přepravu šitou na míru!
Jak se říká, čas jsou peníze. Jsme si toho vědomi, a proto jsme vám k dispozici ve dne i v noci. Obraťte se na nás kdykoliv, jsme připraveni vaše požadavky řešit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Vaši zásilku jsme schopni doručit kamkoliv v západní Evropě do 24 hodin (vyjma Španělska, Portugalska a jižní Francie, kam zásilka dorazí do 48 hodin).

Profisped CZ je připraven na všechno. Potřebujete přepravit nadměrný náklad nebo jen obálku? Je třeba při přepravě vašeho nákladu dodržovat nějaká bezpečnostní opatření? Stačí jen říct, máme k dispozici automobily s různou ložnou plochou, s řízenou teplotou i automobily vhodné pro přepravu nebezpečného nákladu. Potřebujete jeřáb? Můžeme vám nabídnout přepravu automobilem s hydraulickou rukou. Pokud nemáte k dispozici nakládací rampu ani vysokozdvižný vozík, pošleme k vám auto s hydraulickým čelem.

Vozový parkPick-up
Dodávka
Solo o užitné hmotnosti 3500 kg
Solo o užitné hmotnosti 6000 kg
Návěs 13,6 m
Auto s hydraulickým čelem

Kde nás najdeteSídlo:
Profisped CZ s.r.o.,
Tuřanka 107, 627 00, Brno
Provozovna:
Profisped CZ s.r.o.,
Bořetice 429, 691 08, Bořetice

KontaktTel: +420 519 324 958
Tel: +420 519 324 959
Fax: +420 519 324 957
Mobil: +420 731 171 674
Mobil: +420 739 081 223
Email: info@profisped.cz